نتایج جستجو برای عبارت :

سالگرد عارف نیشابوری عطار نیشابوری سال 99

25 فروردین روز بزرگداشت عطار نیشابوری Attar of Nishapur
25 فروردین بـه مناسبت روز بزرگداشت عطار نیشابوری این متن های‌ تبریک خدمت شـما در این جا قرار گرفته اسـت. عطار نیشابوری از شعرای نام آور ایران در قرن ششم و هفتم هجری قمری، عطار نیشابوری اسـت. وی درحدود سال 540 درروستای (کدکن) یا (شادیاخ) از کناره های‌ نیشابور، دیده بـه جهان گشود.
پدر و مادر او، افرادی صالح و ارادت مند خواجه کائنات حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم بودند. از این رو، فرزند دل بند خو
آهنگ عطار باشی جون ریمیکس
دانلود اهنگ عطار باشی جون ارکستی
عطار باشی جون عروسی
دانلود ریمیکس اهنگ عطار باشی جون

اهنگ ارکستی عطار باشی جون
دانلود ریمیکس عطار باشی جون

اهنگ عطار باشی جون با ارگ
دانلود آهنگ عطار باشی جون با صدای جلال همتی
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا، حمیدرضا عارف (فرزند محمدرضا عارف) که در یک سال گذشته به عنوان رئیس کمیسیون صلح و ورزش منصوب شده بود، از سمت خویشتن استعفا کرد. با استعفای عارف، محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا جایگزین وی در بزرگواری کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیکشد و صبر است حکم وی خلال دو روز آینده از سوی سیدرضا صالحی امیری، مهتر کمیته ملی المپیک صادر شود. گفته می شود کناره گیری عارف حدود سه ماه پیش اتفاق محذوف اما به لطافت رس
تبریک سالگرد در ازدواج یکی از مهمترین واکنش هایی است که زن و شوهر در این روز باید نسبت به یکدیگر از خود نشان دهند . ممکن است در این روز از طرف دوستان و آشنایان نیز به زن و شوهر تبریک گفته شود . تبریک سالگرد در ازدواج میتواند در کیفیت های مختلف و در موقعیت ها و مکان های متفاوتی اجرا شود . و این امری است که به ذوق و سلیقه ی افراد و همچنین میزان اهمیت این موضوع از نظر آن ها بستگی دارد . نباید فراموش کرد که به یاد داشتن تاریخ سالگرد زندگی مشترک بهترین
دکتر عارف خلخالی کیست ؟
دکتر عارف خلخالی متولد 1350 در مشهد و مدرک تحصیلی دکتری با گرایش سلولی ملکولی میباشد و مخترع سوزن میکرو مانی پلاتور در سال ۷۲ و پودر سوپر فود NBS می باشد.

غذای سوپر فود کاملترین مکمل غذایی و حاوی صد ها ریز مغذی و ویتامین لازم برای بدن و  منیزیم ویتامین B1. B3 .B.9 .B12 .B6 ویتامین E . A . C . آهن. کلسیم. روی . امگا3 . تریپتوفان کولین. وگلوسیدها و... میباشد و علاج بیماری هاست.
پژوهشگر ، مخترع و تولید کننده : جناب آقای دکتر ” عارف خلخالی”
س
دکتر عارف خلخالی کیست ؟
دکتر عارف خلخالی متولد 1350 در مشهد و مدرک تحصیلی دکتری با گرایش سلولی ملکولی میباشد و مخترع سوزن میکرو مانی پلاتور در سال ۷۲ و پودر سوپر فود NBS می باشد.

غذای سوپر فود کاملترین مکمل غذایی و حاوی صد ها ریز مغذی و ویتامین لازم برای بدن و  منیزیم ویتامین B1. B3 .B.9 .B12 .B6 ویتامین E . A . C . آهن. کلسیم. روی . امگا3 . تریپتوفان کولین. وگلوسیدها و... میباشد و علاج بیماری هاست.
پژوهشگر ، مخترع و تولید کننده : جناب آقای دکتر ” عارف خلخالی”
س
یکی از لج آورترین جملاتی را که بزرگ و تیتر وار روی جلد بعضی از کتاب ها میخوانم این است:
این کتاب را نمی توانید روی زمین بگذارید
یکی نیست بگه روی زمین که هیچی ،یک دفعه می بینی که یک هفته گذشته و هنوز فصل دوم کتاب هستیم
ننویسد دیگه
کتاب ،وقتی کتاب هست که خودش خواننده را جذب کند نه اینکه با کلی تبلیغ و بیا این ور بازار جلب توجه کند
یک چیزایی مثل اون جمله که میگه گل آن است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید
 روزى مردی نزد عارف اعظم آمد و گفت من چند ماهى است در محله اى خانه گرفته ام روبروى خانه ى من یک دختر و مادرش زندگى مى کنند هر روز و گاه نیز شب مردان متفاوتى انجا رفت و امد دارند مرا تحمل این اوضاع دیگر نیست. عارف گفت شاید اقوام باشند گفت نه من هر روز از پنجره نگاه میکنم گاه بیش از ده نفر متفاوت می ایند بعدازساعتى میروند. عارف گفت کیسه اى بردار براى هرنفر یک سنگ درکیسه انداز چند ماه دیگر با کیسه نزد من بیا تا میزان گناه ایشان بسنجم .

ادامه مطلب
چاخان‌های عطار نیشابوری در کتاب تذکرة الاولیاء (قسمت اول)
عطار نیشابوری از بزرگان صوفیه و بت‌های آنان است که در مقابل مکتب اهل بیت علیهم السلام قرار گرفته و عادت عجیبی در داستان‌سرایی و ساختن خزعبلات عجیب و غریب برای معجزه‌سازی برای اقطاب صوفیه دارد و این مهملات را به خصوص در کتاب تذکرة الاولیاء جمع‌آوری کرده است. او پس از ترکیب صنعتی و سنتی می‌نویسد:
نقلست که وقتی لشکر اسلام در روم ضعیف شده بود (یعنی بیش از دو قرن قبل از تولد بایزید بسطا
روزی عارف پیری با مریدانش از کنار قصر پادشاه گذر میکرد.شاه که در ایوان کاخش مشغول به تماشا بود، او را دید و بسرعت به نگهبانانش دستور داد تا استاد پیر را به قصر آورند.عارف به حضور شاه شرفیاب شد.شاه ضمن تشکر از او خواست که نکته ای آموزنده به شاهزاده جوان بیاموزد مگر در آینده او تاثیر گذار شود.

ادامه مطلب
فردی از عارف خواست که او را موعظه کند.
عارف گفت :
 مرنج و مرنجان!
 گفت: 
«مرنجان را فهمیدم یعنی کسی را اذیت نکنم ولی «مرنج» یعنی چی؟ چه‌طور می‌توانم ناراحت نشوم !؟ مثلا وقتی بفهمم کسی مرا غیبت کرده یا فحش داده ، چه‌طور نباید برنجم؟»
عارف پاسخ داد :
« علاج آن است که خودت را کَسی ندانی ،، و اگر خودت را کسی ندانستی دیگر نمی‌رنجی! »
جفا کشیم و ملامت خوریم و خوش باشیم
که در طریقت ما کافری‌ست رنجیدن
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
داستان
نزد شخص عارفی رفت و گفت من از مریدان توام مرا شاگردی و همراهی بپذیر
عارف گفت اجازه دهیم تا دقیقه ای برچشمانت خیره شوم که چشم دروغ نمی‌گوید
سپس عارف گفت تو توان تحمل حقیقت رانداری ، 
گفت به من ثابت کن
گفت جمله ای میگویم حقیقت محض ولی تورا با من دشمن خواهد نمود
گفت اگر مرد خدایی بگو و از خصومت چون منی نترس
عارف گفت.توچگونه دنبال خوشبختی خود و دیگرانی که سنگ های محل ادرار و مدفوع ت
دکتر #عارف_خلخالی متولد 1350 در #مشهد و مدرک تحصیلی دکتری با گرایش سلولی ملکولی میباشد و مخترع سوزن میکرو مانی پلاتور در سال ۷۲ و پودر سوپر فود NBS می باشد.
مخترع و تولید کننده : جناب آقای دکتر  عارف خلخالی

سوپرفود ان بی اس SuperFood-NBS
۰۹۹۲۱۸۰۳۷۹۷ ۰۹۳۶۶۵۹۷۲۰۴ سفارش و مشاوره تلفنی از 9 صبح تا 9 شب یکسره
عارف آیت الله سید علی قاضی طباطبایی (۱۳۲۵–۱۲۴۸ خورشیدی)، فقیه، حکیم و عارف شیعه سده سیزده و چهارده خورشیدی بود. لقب آیت الله، آیت الله العظمی علامه، عارف بالله، سید الاولیا تاریخ تولد ۹ اردیبهشت ۱۲۴۵ زادگاه: تبریز ایران محل تحصیل: تبریز - نجف محل مرگ۱۶ بهمن ۱۳۲۵ نجف مدفن: وادی السلام اطلاعات علمی شاگردان: آیت الله قاضی طی سه دوره، اخلاق و عرفان اسلامی را با کلام نافذ و عمل صالح خویش تدریس فرمودند و در هر دوره شاگردانی پرورش دادند که هر کدام ا
متن و جملات تبریک سالگرد عشق و آشنایی
I love you more and more every second I set my eyes on you. Happy anniversary my dear husband
هر ثانیه ای که چشمانم به تو می افتد بیشتر و بیشتر عاشقت می شوم، سالگرد عشق مون مبارک شوهر عزیزم!

You are the finest, loveliest, tenderest, and most beautiful person I have ever known، Happy dating anniversary
تو بهترین، دوست داشتنی ترین، مهربان ترین و زیباترین کسی هستی که تا به حال شناخته ام، سالگرد اولین دیدارمون مبارک!

هرگز لبخند روی صورتت، در آن روزی که به تو سلام دادم و تو جواب سلامم را دادی فرامو
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«من مات و لیس له امام فمیتته میتة جاهلیة و من مات و هو عارف لامامه، لم یضره تقدم هذا الأمر او تأخر، و من مات و هو عارف لامامه کان کمن هو مع القائم فی فسطاطه».
-«هر کس بمیرد و امامش را نشناسد مرگ او مرگ جاهلی است، و هر کس بمیرد در حالی که امامش را می شناسد برای او آسیبی نمی رسد که امر ظهور زود باشد و یا دیر شود. کسی که با شناخت امام از دنیا برود همانند کسی است که در فرماندهی قائم علیه‌السلام باشد».
اصول کافی/ ج1/ ص303
#حدیث_مهدوی 
امام محمد باقر(ع)
«من مات و لیس له امام فمیتته میتة جاهلیة و من مات و هو عارف لامامه، لم یضره تقدم هذا الأمر او تأخر، و من مات و هو عارف لامامه کان کمن هو مع القائم فی فسطاطه».
-«هر کس بمیرد و امامش را نشناسد مرگ او مرگ جاهلی است، و هر کس بمیرد در حالی که امامش را می شناسد برای او آسیبی نمی رسد که امر ظهور زود باشد و یا دیر شود. کسی که با شناخت امام از دنیا برود همانند کسی است که در فرماندهی قائم علیه‌السلام باشد».
اصول کافی/ ج1/ ص303
پاورپوینت درباره عارف قزوینی
پاورپوینت درباره عارف قزوینی، در حجم 9 اسلاید، همراه با تصاویر. عارف در سال ۱۲۵۹ هجری شمسی در قزوین متولد شد. پدرش «ملاهادی وکیل» بود. عارف صرف و نحو عربی و فارسی را در قزوین فراگرفت. خط شکسته و نستعلیق را بسیار خوب می‌نوشت. موسیقی را نزد میرزاصادق خرازی ...
روزی عارف پیری با مریدانش از کنار قصر پادشاه گذر میکرد.شاه که در ایوان کاخش مشغول به تماشا بود، او را دید و بسرعت به نگهبانانش دستور داد تا استاد پیر را به قصر آورند.عارف به حضور شاه شرفیاب شد.شاه ضمن تشکر از او خواست که نکته ای آموزنده به شاهزاده جوان بیاموزد مگر در آینده او تاثیر گذار شود.
استاد دستش را به داخل کیسه فرو برد و سه عروسک از آن بیرون آورد و به شاهزاده عرضه نمود و گفت: "بیا اینان دوستان تو هستند، اوقاتت را با آنها سپری کن."

ادامه مط
دیشب خواب تورا دیدم عارف جدید

آهنگ دیشب خواب تورا دیدم از فیلم سلطان قلبها

آکورد گیتار آهنگ دیشب خواب تورا دیدم عارف

اهنگ جدید عارف دیشب خواب تورا دیدم

دانلود آهنگ عارف دیشب خواب تورا دیدم جدید

دانلود آهنگ دیشب خواب تورا دیدم از گوگوش
دیشب خواب تو را دیدم عارف جدید

عارف دیشب خواب تورا دیدم ورژن جدید

دانلود آهنگ بسیار زیبا و جدید دیشب خواب تورا دیدم از عارف با لینک دانلود مستقیم
دریافت آهنگ های عارف به راحتی در سایت آرت موزیک
دانلود موزی
نظافت حلاج
عطار نیشابوری در مورد حلاج می‌نویسد:
نقلست که در ابتدا که ریاضت می‌کشیدی دلقی (لباس کهنه پشمینه) داشت که بیست سال بیرون نکرده بود. روزی به ستم از وی بیرون کردند، [حشرات] گزنده بسیار در وی افتاده بود، یکی از آن وزن کردند نیم دانگ بود !!!
تذکرة الاولیاء، تالیف عطار نیشابوری، جلد ۲، صفحه ۱۱۷، چاپ انتشارات مرکزی

پی نوشت: اینکه ریاضت می‌کشید چه ربطی به قهر کردنش با بهداشت و دوری از نظافت داشته؟! بیچاره مریدانش
دانلود آهنگ جدید ادی عطار خودت چی
دانلود آهنگ ادی عطار به نام خودت چی کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده خودت چی با صدای ادی عطار از جوان ریمیکس
Download New Music Eddie Attar – Khodet Chi

شنوندگان عزیز بزودی می توانند موزیک جدید ادی عطار را از جوان ریمیکس دانلود نمایند.
ساخته جدید ادی عطار، خودت چی نام دارد.
امیدوارم موزیک از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
با آرزوی بهترین ها برای خواننده عزیز.
در صورت بروز هر
برای خداوند فرقی ندارد که تو برایش نماز بخوانی یا نه ! برایش روزه بگیری یا نه !فرقی ندارد چقدر برای عزیزانش ضجه زده باشی ! اما اینها برای من و تو فرق می کند .
و این فرق زمانی شروع شد که من و تو بر سر خدایمان جدل کردیم ،من گفتم من با ایمان ترم تو گفتی من!و فراموش کردیم که خدای هر دویمان یکی است فقط راه اتصالمان به او فرق دارد.به راه های اتصالی یکدیگر به خدا دست نزنیم ! اجازه بدهیم هر کس به گونه ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما!خداوند عارف عاشق می
دومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم نوید صفری سخنران: حجت الاسلام سید حسین مومنی مداح: کربلایی محمدحسین پویانفر کربلایی مقداد حسین زاده زمان: پنج شنبه، ۷ آذر ماه ۱۳۹۸ از نماز مغرب و عشاء مکان: تهرانپارس، خیابان استخر، بوستان ششم غربی، مسجد سید الساجدین علیه السلام #شهید_نوید_صفری @Rasoulkhalili 
متن آهنگ خودت چی ادی عطار
همه میگن عاشقمی خودت چی‌؟
یه کمی رُک حرف زدن هم که بد نیست
بگو که باید از خودت بشنوم
واسه من حرفِ اینو اون سند نیست
دل من از دَم شده جایِ عشقت
دلم و زندگیم فدای عشقت
میزنم از جونم برای عشقت
دل من عاشق نشدن بلد نیست
ادامه مطلب
سیمرغ
بیست و پنجم فروردین، روز بزرگداشت عطار نیشابوری ، یکی از عارفان و شاعران ایرانی بلند نام ادبیات فارسی در پایان سدهٔ ششم و آغاز سدهٔ هفتم است.
فریدالدین ابوحامد محمد بن ابوبکر ابراهیم بن اسحاق عطار کَدکَنی نیشابوری مشهور به عطّار نیشابوری متولد ۵۴۰ در کدکن – درگذشتهٔ ۶۱۸ هجری قمری در شادیاخ نیشابور،  یکی از عارفان و شاعران ایرانی بلند نام ادبیات فارسی در پایان سدهٔ ششم و آغاز سدهٔ هفتم است. او در سال ۵۴۰ هجری برابر با ۱۱۴۶ میلادی در
هر که درین درد گرفتار نیست
یک نفسش در دو جهان کار نیست
هر که دلش دیدهٔ بینا نیافت
دیدهٔ او محرم دیدار نیست
هر که ازین واقعه بویی نبرد
جز به صفت صورت دیوار نیست
خوار شود در ره او همچو خاک
هرکه در این بادیه خونخوار نیست
ای دل اگر دم زنی از سر عشق
جای تو جز آتش و جز دار نیست
پردهٔ این راز که در قمر جان است
جز قدح دردی خمار نیست
آنکه سزاوار در گلخن است
در حرم شاه سزاوار نیست
گلخنی مفلس ناشسته روی
مرد سراپردهٔ اسرار نیست
کعبهٔ جانان اگرت آرزوست
در گذر
سلام
یه 22 مرداد دیگه و یه سالگرد دیگه...

سالگرد امسال ولی خیلی جالب و متفاوت بود...
همون محل قرار اول... و دیدن آشنایی دوووور... از بیست سال قبل... به غایت آشنا و نزدیک... انگار که امروز...

و همه ی حضور در مکان رو به خودش متعلق کرد... و دقایقی خوشی سپری شد...
و در برگشت، مایحتاج جشن و مهمان ناخوانده و قصه های پیچیده ای که حکماً حکمتی دارند....

نهمین سالمون مبارک
به صحرا شدم عشق باریده بود. و زمین تر شده بود. چنانکه پای مرد به گلزار فرو شود، پای من به عشق فرو می‌شد.
عطار

قصه ام تکراریست.بی خوابی و صبح بیدار شدن به زورِ ساعت.نمایشنامه خوانی را هنوز برایم خودم نگه داشتم که پایم در عشق باشد شب ها.
هدیه سالگرد ازدواج چه چیزی می تواند باشد؟ چه طور یگانه ترین کادو را طی روز سالگرد ازدواجمان به همسرمان کادو بدهیم؟ این سوال های دقیقا سوالاتی هست که ممکن است برای هریک از شما دوستان عزیز پیش بی آید و ما قصد داریم تا در‌این مقاله به همگی سوال ها شما در مورد خرید هدیه سالگرد وصلت جواب دهیم . با کادو آنلاین یادمه همراه باشید .
کادو یگانه سالگرد تزویج
تزویج دقیقا یکی‌از شایسته ترین اتفاقات معاش هر انسانی می باشد که هیچوقت از ذهنش منزه نمیشود . و
در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، همزمان با سراسر کشور ، خادمیاران آستان قدس رضوی به همراه مردم ولایت مدار و انقلابی مینودشت به خیابان ها آمده و ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با امام خامنه ای (مدظله العالی ) یاد و خاطره سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را هم گرامی داشتند.
دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و هنر های سنتی خراسان رضوی از 3 تا 7 مرداد ماه 1398 (مدت پنج روز) از ساعت 16 الی 22 در سالن عطار نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد.
آدرس: مشهد، انتهای بلوار وکیل آباد، بلوار نمایشگاه، محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد، سالن عطار
تلفن تماس: 05135005
وبسایت نمایشگاه: www.expo.ir
حکایت استادان عارف
یکی از مریدان عارف بزرگی، در بستر مرگ استاد از او پرسید:
مولای من استاد شما که بود؟
عارف: صدها استاد داشته ام.
مرید: کدام استاد تأثیر بیشتری بر شما گذاشته است؟
عارف اندیشید و گفت:
در واقع مهمترین امور را سه نفر به من آموختند.
اولین استادم یک دزد بود.
شبی
دیر هنگام به خانه رسیدم و کلید نداشتم و نمی خواستم کسی را بیدار کنم. به
مردی برخوردم، از او کمک خواستم و او در چشم بر هم زدنی در خانه را باز
کرد. حیرت کردم و از 
او خواستم این ک
تذکرة الاولیاء نوشته ی عطار نیشابوری کتابی است شیرین و نغز که به معرفی اولیای الهی، شرح حال، زندگی و مرامشان می پردازد. این کتاب تیمناً و تبرکاً با شرح مختصری از حال و مرام امام صادق شروع شده و به امام محمد باقر علیهما السلام ختم می شود. سال ها قبل جناب امیرخانی گفته بود اگر بخواهیم اخلاق را به جامعه بازگردانیم باید خواندن گلستان سعدی را اقامه کنیم و چنانچه بخواهیم به آیین جوانمری بازگردیم می بایست تذکرة الاولیاء عطار را به پای داریم.
غ
 یک سال از تاسیس تیمی به نام HACUBE می گذرد.
در این یک سال که برای مردمان عزیزشهرمان و استانمان تدریس می کنیم لحضات خوب و بدی داشته ایم ، اما توانستیم پیشرفت کنیم و اکنون که برای شما می نویسم ما یک تیم آموزشی 4 نفره هستیم که به افراد مختلفی تدریس کرده ایم ، حتی کلاس های رایگان هم داشته ایم . دوست دارم به مناسبت سالگرد تاسیسمان کلیپ زیر ار از چکیده فعالیت های HACUBE در سال گذشته ببینید.
ویدیو را از لینک پایین دانلود نمایید.
چکیده فعالیت های ما در سال گذ
پاورپوینت زندگینامه عطار نیشابوری

دانلود پاورپوینت با موضوع زندگینامه عطار نیشابوری، در قالب ppt و در 20 اسلاید، قابل ویرایش.
مشخصات فایل

تعداد صفحات
20

حجم
1999 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
زبان و ادبیات فارسی

توضیحات کامل

ادامه مطلب
وحید عارف چشمون سیاه
دانلود آهنگ وحید عارف چشمون سیاه
همین حالا دانلود کنید آهنگ زیبای وحید عارف بنام چشمون سیاه با لینک مستقیم ♪
Download New Song By : Vahid Aref – Cheshmoon Siyah With Text And Direct Links
به یاد تو تا از صبح تو خیابون زیر بارون قدم زدم
نمیدونم چرا هر جا میری و میگی من بدم
ادامه مطلب
متن ترانه ادی عطار به نام الکی خوش

الکی‌ خوش ، تو با خودت توو جنگی منو نکشنذار به هم بریزه سر یه مشت ، حرفِ بی‌ ربطتو چی‌ باید میدیدی دیگه بی‌ رحم ؟بگو به من ، شبات چجوری میشه بدونِ مندورت کیا رو ریختی بگو برن ، بسه دوریچجور دلت میاد میتونی‌من خالی‌ میکنم رو کاغذ ، خودموتا کلِ گریه هامو راه دست کنم وتو هم که خوب بلدی وابسته کنی‌آخ ، بری کجا بسه نروقلبم آی ، نمیخوای از توو جلد بد درایتو خوب نمیشی‌ تا خودت نخوایتا خودت نخوایقلبم آی ، چرا نمی
هم تو سوزی هم سرت ای گنده‌پوز
کی شود دریا ز پوز سگ نجس
کی شود خورشید از پف منطمس
#مولانا
پاسخ کوبنده #حسین_طاهری به عارف
#یا_علی #مداحی #خواننده_سخیف #عارف
https://www.instagram.com/p/B5vZdivnBla/?igshid=1soafd5jj7sqg
https://www.aparat.com/v/uV7gp
https://www.hoorsa.com/p/NzIzOTAzNQ%3D%3D
https://rubika.ir/post/VfBcijVSCb
[ویدئو ۱:۰۸]
مشاهده مطلب در کانال

اولین سالگرد شهادت شهید محمد مهدی لطفی نیاسر، شهید راه نابودی اسرائیل
همراه با اجتماع عظیم جوانان عاشورایی

سخنران: حجت الاسلام و المسلین حاج علیرضا پناهیان
مداح: حاج مرتضی طاهری
جمعه 23 فروردین  1398 ، بعد از نماز مغرب و عشا
مسجد مقدس جمکران ، شبستان کربلا

اولین سالگرد شهادت شهید محمد مهدی لطفی نیاسر، شهید راه نابودی اسرائیل
همراه با اجتماع عظیم جوانان عاشورایی

سخنران: حجت الاسلام و المسلین حاج علیرضا پناهیان
مداح: حاج مرتضی طاهری
جمعه 23 فروردین  1398 ، بعد از نماز مغرب و عشا
مسجد مقدس جمکران ، شبستان کربلا
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، محمدرضا عارف با حضرت در حسینیه جماران و شریک شدن درون انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در جمع خبرنگاران گفت: ما بر این باور هستیم که کشور ما مردمی ترین حکومت را دارد و همگی امور و قسمت ملک را مردم یا به رخساره مستقیم و یا بوسیله صورت غیرمستقیم گلچین می کنند. وی افزود: اهمیت و نقش حضور مردم در انتخابات مشخص است و ما در جای جای مختلف طریق رادیکال این وضعیت را می بینیم. غلام همچنین به نشانی یک ش
عارف را به عکاسی و فیلترهایی که ساخته می‌شناسم. مهربان است و برای دوستی ارزش قائل است. از نظر او رشت، شهری‌ست سرزنده. لنگرود را مناسب عیاشی می‌داند. عاشق این است که جمعه‌ها به چمخاله برود و فریدون فروغی گوش کند. دیشب بعد از پایانِ تورِ رشت‌گردی، حس کردم مردی جوان به من زل زده. سرم را بالا گرفتم. عارف بود! چشم‌هایم گرد و دهانم باز شد! هنسفری را از گوشم درآوردم و او را در آغوش گرفتم. همراه دو نفر از دوستانش بود. نام‌هایشان را یادم نیست، ولی یک
سخن عشق، بیان خاموشی‌ست، گفتِ نگفتن است. سالک خدا، مجرای آوای خداست، چرا که آنجا که سخن نیست موسیقی‌ست و موسیقی کلمه است که به رقص برخاسته. عارف عاشق، رقصان است، چه خفته چه بیدار، چه نشسته چه برخاسته، عالم از او در رقص است.
عارف محتکر از نور باخته است، عارف بخشنده با موسیقی برده است. عرفان عشق، بیان موسیقی خداست. کلمات خوانده‌شده کاری نمی‌کنند، آن همّت سالک است که برخیزد، بیرون رود و آنچه از درون آموخته در بیرون بیامیزد و صحنه‌ی دلمرده‌ی
#مخترع پودر گیاهی سوپر فود #ان_بی_اس کیست ؟
دکتر #عارف خلخالی متولد 1350 در مشهد و مدرک تحصیلی دکتری با گرایش سلولی ملکولی میباشد و مخترع سوزن میکرو مانی پلاتور در سال ۷۲ و پودر سوپر فود NBS می باشد.

غذای #سوپر_فود کاملترین مکمل غذایی و حاوی صد ها ریز مغذی و ویتامین لازم برای بدن و  منیزیم ویتامین B1. B3 .B.9 .B12 .B6 ویتامین E . A . C . آهن. کلسیم. روی . امگا3 . تریپتوفان کولین. وگلوسیدها و... میباشد و علاج بیماری هاست.
#پژوهشگر ، #مخترع و #تولید کننده : جناب آقای د
طرح لایه باز جدید اعلامیه سالگرد مادر اعلامیه یکمین سالگرد درگذشت ، اعلامیه لایه باز اولین سالگرد ، طرح آگهی سالگرد مادر ، طرح جدید اعلامیه ترحیم مادر طرح آگهی ترحیم مادر آگهی لایه باز ترحیم مادر لایه باز هفت مادر لایه باز سومین روز درگذشت

دسته بندی
فایل های لایه باز و PSD

فرمت فایل
zip

حجم فایل
14934 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
1

برنامه مورد نیاز فتوشاپ
قابل ویرایش با فتوشاپ
فرمت فایل psd
رزولیشن 300
تعداد فایل یک عدد psd

نوزدهمین سالگرد تنها شهید روستای بنه عباس بخش آب پخش،شهید جهان آوازه،با حضور مردم و مسئولان برگزار شد.
امام جمعه آب پخش،فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش،مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش آب پخش،بسیجیان پایگاه شهدای آب پخش و بسیجیان پایگاه شهید آوازه روستا و شورای اسلامی روستای بنه عباس  و خانواده معظم شهید آوازه از افراد حاضر در این مراسم معنوی بودند.

ادامه مطلب
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
عارف فدا یار گلر
دانلود آهنگ ترکی عارف فدا به نام یار گلر
Arif Feda – Yar Geler
دانلود آهنگ ترکی عارف فدا به نام یار گلر
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰

متن آهنگ ترکی عارف فدا به نام یار گلر

.:( دانلود تمامی آهنگ های عارف فدا):.

کانال تلگرامی مشگین موزیک
https://t.me/meshginmusic
دانلود آهنگ جدید ترکی از سایت مشگین موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.
✨رسول کرم (صلی الله علیه و آله):
⚪️ حکایت همنشین خوب مثل عطار استکه اگر عطر خود را به تو ندهد، ولی بوی خوش آن در تو می آویزد و اثر میگذارد.
⚫️ و حکایت همنشین بد مثل آهنگر استکه اگر شعله ی آتش آن تو را نسوزاند اما بوی بد آن در تو می آویزد و برجای میماند.
نهج الفصاحهریگ در کفش و کک در شلوار        به بود از رفیق ناهموار
هوالرئوف الرحیم
امشب با رضا پولهای کادوئی دخترک و رضوان رو تبدیل به طلا کردیم. 
امشب که شب سالگرد ازدواجمون هست، خیلی چشم گردوندنم گوش تیز کردم ببینم حواسش هست یا نه. که نبود. 
طلا نمی خوام ازش. فقط دلم می خواد یادش باشه. دلم می خواد این روز رو گرامی بداره. مطمئنم که اصلا یادش نیست. چون وقتی شنید یه هفته دیگه روز معلمه، شکه شد و گفت" ا چه زود رسید". وگرنه یه اشاره ای هم به این مناسبت می کرد.
حالا منم باید ببینم تا صبح چند هزار بار بیدار میشم و می تو
عارف فدا اوده قال
دانلود آهنگ ترکی عارف فدا به نام اوده قال
Arif Feda – Evde Qal
دانلود آهنگ ترکی عارف فدا به نام اوده قال
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰

متن آهنگ ترکی عارف فدا به نام اوده قال

.:( دانلود تمامی آهنگ های عارف فدا):.

کانال تلگرامی مشگین موزیک
https://t.me/meshginmusic
دانلود آهنگ جدید ترکی از سایت مشگین موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.
اگر نظر نگذاری ، انتظار نظر دارند. 
نظر بگذاری ، میگند چرا تبلیغ وبت میکنی؟ 
اگر دنبال کنی و نگی ؛ میگند چرا نمیگی ما حواسمان نیست.
دنبال بکنی و بگی ؛ میگند : این روشها منسوخ شده ، برو. 
این حرفها یعنی خفقان ، دیکتاتوری 
اگه نظر منرا تبلیغ میبینی با آن دیده ی عقب ماندت! منتشرش نکن. حذفش کن. 
در ضمن : یعنی نمی خواهید ردپایی از خواننده برای شما باقی بماند.؟؟؟ 
بجای جروبحث ، همین حالا نظرات منرا که با تهمت تبلیغ معرفی میکنی! حذفش کن ، از انتشار درش ب
آیت الله خامنه ای: «نباید اینجور باشد که اگر کسی یک رتبه‌ای از فقه را - ولو نه رتبه اعلی را - پیدا کرد، او در جامعه محترم باشد؛ اما اگر کسی رتبه اعلای فلسفه را پیدا کرد، به قدر او احترام نداشته باشد. اینجوری نیست؛ علم است، [فلسفه] علم اسلامی است، مورد نیاز حوزه است. یکی از کارهای مهم همین است که ما علوم را طبقه‌بندی کنیم - که بعضی از آقایان هم گفتند - اولویت بندی کنیم، رتبه‌بندی کنیم، ارزش‌گذاری کنیم، با نیازها بسنجیم. اگر با نیازهای امروز سنج
روزی عارف پیری با مریدانش از کنار قصر پادشاه گذر می کرد. شاه که در ایوان کاخش مشغول به تماشا بود، او را دید و بسرعت به نگهبانانش دستور داد تا استاد پیر را به قصر آورند. عارف به حضور شاه شرفیاب شد. شاه ضمن تشکر از او خواست که نکته ای آموزنده به شاهزاده جوان بیاموزد مگر در آینده او تاثیر گذار شود. استاد دستش را به داخل کیسه فرو برد و سه عروسک از آن بیرون آورد و به شاهزاده عرضه نمود و گفت: بیا اینان دوستان تو هستند، اوقاتت را با آنها سپری کن. شاهزاده
shirazart.blog.ir 
*** بعضی از قصه ها بازگو کننده ی شرح احوال عارفان و بزرگان دینی و مذهبی است .مانند حکایت‌های اسرار التوحید ( تالیف محمد بن منور ) و تذ کره الاولیا ( اثر عطار نیشابوری ) .برخی از داستانهای کتاب اسرار التوحید بسیار نزدیک به داستانهای امروزی است .( تذکره الاولیا تنها اثر منثور باقی مانده از عطار است ، که در آن از شرح حال هفتاد و دو تن از عارفان بزرگ سخن رفته است .)
** پاره ای از قصه ها بازگو کننده ی احوال شاعران و ادیبان و پادشاهان و گروهها و
علی انصاریان که در نقش شهیدرضایی مجد در حال نقش آفرینی است در سالگرد شهادت این شهید در اینستاگرامش پستی منتشر کرد.

، علی انصاریان بازیکن اسبق پرسپولیس که در نقش شهیدرضایی مجد در حال نقش آفرینی است با انتشار پستی در اینستاگرامش به سالگرد شهادت شهید رضایی مجد اشاره کرد و نوشت:سلام...امروز سالگرد شهادت مردیه که مثل همه رفیقاش مرد بود مرد...شهید رضایی مجد که به خاطرش خیلى سالها لیگ به اسمش بود وهست و من فقط اسمشو شنیده بودم همین... وقتى قرار شد ن
#حدیث_مهدوی
امام محمد باقر(ع)
اصول کافی/ ج1/ ص303
هوبه اعتقاد من [که البته خلاف واقع هم نیست] مقام کمترین و کوچکترین وزیر از وزرای حضرت مهدی علیه السلام  هزاران بار بالاتر از مقام شیخ [محی الدین عربی] و امثال اوست. و نسبت شیخ به حضرت مهدی در حقیقت مانند نسبت عرش است نسبت به قلب عارف، چنانکه بایزید بسطامی فرموده: (اگر عرش و آنچه را که در اوست هزاران هزار برابر کنند و در گوشهٔ قلب عارف نهند، هرگز آن را حس نخواهد کرد). البته این حاکی از مقام بایزید است وگرنه اگر می گفت(صد ها هزار هزار برابر کنند) با
بنام خدا. 
با سلام و آرزوی سالی پر خیر و برکت برای همگی. همانطور که همه می دانید فردا سالگرد عروج ملکوتی همسر عزیزم است، سال گذشته در چنین شبی که پر از خاطرات تلخ است شریک زندگیم را از دست دادم و تا ابد داغدارش شدم. نمیخواهم روضه بخوانم و اوقاتتان را آشفته کنم ،می دانم که بی ذکر مصیبت هم دلتان سرشار از غم و اندوه است ولی برای حضرت سیدالشهدا و مصائب حضرت زینب بگریید.
بینهایت ممنونم که در یکسال گذشته با مهربانی، شریک درد و غم ما بودید و امیدوارم د
{إِلَّا تَنصُرُوهُ فَقَدْ نَصَرَهُ اللَّهُ إِذْ أَخْرَجَهُ الَّذِینَ کَفَرُوا ثَانِیَ اثْنَیْنِ إِذْ هُمَا فِی الْغَارِ إِذْ یَقُولُ لِصَاحِبِهِ لَا تَحْزَنْ إِنَّ اللَّهَ مَعَنَا ۖ فَأَنزَلَ اللَّهُ سَکِینَتَهُ عَلَیْهِ وَأَیَّدَهُ بِجُنُودٍ لَّمْ تَرَوْهَا وَجَعَلَ کَلِمَةَ الَّذِینَ کَفَرُوا السُّفْلَىٰ ۗ وَکَلِمَةُ اللَّهِ هِیَ الْعُلْیَا ۗ وَاللَّهُ عَزِیزٌ حَکِیمٌ} 
اگر او (= پیامبر صلی الله علیه وسلم) را یاری نکنید، به ر
اقامتگاه عارف و ماهرخ
آدرس: گناباد، روستای قوژد، کوچه شهید زمانیان 4
مدیریت : فاطمه برقی قوژد
شماره تماس: 09150487031
ظرفیت: 5 اتاق- 40 نفر
مطالب مرتبط:

برشور گردشگری شهرستان گناباد

اقامتگاه های بومگردی شهرستان گناباد

مسجد جامع قوژد

پارک جنگلی قوژد
                                    سلام...بچه ها میخواهم تئاتر بچه هارا به شما بگوییم یک روز یادم نیست و نمیدونم چه روزی بود آن روز آقای رایگان آمد و بچه ها را خنداند و رفت بعد نوبت بچه ها کلاس ششم شد آمدند ...بازیگران ....کامران افضلی...امیررضا امیریان...ابولفضل عباسپور......عارف امیریان... عکس بردار و فیلمبردار ‌:محمد قانعی بودند ...اصل کاری اینجاست که بچه ها چیکار کردند خلاصه داستان ...کامران همراه خود یک بالشت و یک پتو داشت امیررضا هم دو بادکنک کامران و
دانلود آهنگ جدید مراد عارف منه سن لازیمسان
دانلود آهنگ مراد عارف به نام منه سن لازیمسان کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده منه سن لازیمسان با صدای مراد عارف از جوان ریمیکس
Download New Music Morad Aref – Mene Sen Lazimsan

آهنگ جدید مراد عارف منتشر شد.
جدیدترین ترانه ترکی مراد عرف، منه سن لازیمسان نام دارد که در تاریخ ۱۰ تیر منتشر شد.
این موزیک ترکی زیبا در اینستا از بازدی خوبی برخوردار است.
امیدوارم موزیک از ک
تنت قافست و جانت هست سیمرغ
ز سیمرغی تو محتاجی  به سی مرغ
حجاب کوه قافت آرد و بس
چو منعت می کند یک نیمه شو پس
بجز نامی ز جان نشنیده ای تو 
وجود جان خود تن دیده ای تو
همه عالم پر از آثار جان است
ولی جان از همه عالم نهانست
تو سیمرغی ولیکن در حجابی
تو خورشیدی ولیکن در نقابی
ز کوه قاف جسمانی گذر کن
بدار الملک روحانی سفر کن
تو مرغ آشیان آسمانی
چو بازان مانده دور از آشیانی
محتسب آن مرد را می‌زد به‌زور // مرد گفت ای محتسب کم کن تو شور
زانکه کز نام حرام این جایگاه // مستی آوردی و افگندی ز راه
بودیی تو مست‌تر از من بسی // لیک آن مستی نمی‌بیند کسی
در جفای من مرو زین بیش نیز // داد بِستان اندکی از خویش نیز

منطق‌الطیر ( فریدالدین محمد عطار نیشابوری )
محتسب آن مرد را می‌زد به‌زور // مرد گفت ای محتسب کم کن تو شور
زانکه کز نام حرام این جایگاه // مستی آوردی و افگندی ز راه
بودیی تو مست‌تر از من بسی // لیک آن مستی نمی‌بیند کسی
در جفای من مرو زین بیش نیز // داد بِستان اندکی از خویش نیز

منطق‌الطیر ( فریدالدین محمد عطار نیشابوری )

عارف شادکام افزود : این حکم ، جایگزین یک سال حبس تعزیری است.وی گفت : پارسال هم 2 نفر از آلوده کنندگان محیط زیست در این شهرستان به پاکسازی بخشی از جنگل های روستای شیلان تالش محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس اداره حفاظت محیط زیست تالش امروز گفت : مردی 55 ساله تالشی که فاضلاب های خانگی را در منطقه ساحلی جوکندان تالش تخلیه می کرد با حکم قاضی شعبه 102 دادگاه عمومی و انقلاب تالش ، به جای زندان ، به پاکسازی منطقه آلوده شده به
می رویم به پیشواز گلوله هایی که سینه هایمان را سرد میکند از داغ هایتان... و شما می مانید و دو چیز . اولی : خون ما و پیروی از ولایت فقیه دومی ؛ دنیا و هوای نفستان.گ. یادتان باشد؛ قیامت باید در چشمان تک تک شهدا زل بزنید و جواب بدهید..
  شهید مدافع حرم عارف کاید خورده
@modafeanharam77
یاد اون روزایی بخیر که بچه بودیم و خودمونو میزدیم به اون راه تا واقعا سوپرایز شیم..
از اینکه میگفتن نیا تو این اتاق، فعلا کار داریم اینجا...بعد هی دلت بال بزنه اون اتاق چه خبره و از فضولی بترکی اما  همه کنجکاویت برمیخوره به پشت درای قفل و آدمایی که تو اون اتاق یکاری میکنن که تو نباید بفهمی
اما کم کم درا باز میشه و میبینی اتاق تزیین شده از کاغذ های رنگی و بادکنک... و یه سفره ی تولد کوچولو
اون موقع رو ابرایی انکار رو ابرا بپر بپر میکنی..
کم کم هم مهمو
از فوائد اربعینات از برای سالک اینست که خلع بدن از برای او حاصل خواهد آمد و خود را که راکب است از مرکب بدن خود امتیاز می دهد ، بلکه خلع نفس از برای او دست می دهد و سماوات روحانیت او از ارض جسمانیت و نفسانیتش ممتاز گردد و صور غیبیه و ملائکه مکشوف بصیرت قلبش می گردد و تجلیات سبعهٔ سبع المثانی قلب سالک که مشتمل بر [رنگ های] سبعه است ، جلوه گر گردد و سالک عارف به خود و آیات انفسیهٔ قلبیه خود گردد و از معرفت این آیات انفسیه ، معرفت حق تعالی سبحانه حاصل

شب همه جا را فرا گرفته...
در انتظار طلوع تو هستیم...

**أللَّهُمَ عَجِّل لِوَلیکَ أَلفَرَج**

چرا امام زمان«عج»را نمی بینیم؟

روزی از عارفی سؤال شد:
چرا ما امام زمان را نمی ‌بینیم؟
عارف گفت: لطفا برگردید و پشت به من بنشینید ... شاگرد این کار را انجام داد، آیا الان می ‌توانید مرا ببینید؟
شاگرد عرض کرد خیر، نمیتوانم ببینم ...
عارف فرمود: چرا نمی توانی من را ببینی؟
شاگرد گفت: چون پشت من به شماست!
عارف فرمود: حالا متوجه شدید چرا نمیتوانید ام
خرید هدیه سالگرد ازدواج یک بهانه مناسب برای ابراز عشق بین زن و مرد است.در شروع زندگی مشترک عشق و علاقه بین زن و مرد در اوج است.بعد از ادامه زندگی مشترک، زندگی دچار روزمرگی می شود.زن و مرد به یکدیگر عادت می کنند و عشق و علاقه کمرنگ تر از قبل می گردد.برای تجدید خاطرات دوران آشنایی باید کارهایی را انجام داد.این مناسبت یکی از بهانه هایی است که می توان عشق و محبت را به زندگی برگرداند.برای برگزاری یک سالگرد ازدواج عالی چند ایده جالب را به شما پیشنهاد
مراسم سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) با حضور مردم و مسئولین در مسجد النبی(ص) آب پخش برگزار شد.
به گزارش سفیر جنوب؛ امام جمعه آبپخش در این مراسم ضمن تسلیت  سالگرد ارتحال امام (ره) اظهار داشت: خبر عروج ملکوتی حضرت امام، بسیار ناگوار و حزن انگیز بود ولی انتخاب خلف صالح ایشان، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی، خبری مسرت بخش بود که موجی از امیدواری را در قلوب مردم بوجود آورد.
حجت الاسلام خداداد رضایی افزود: این
وقتی بهمون می گن عارف رو نام ببرید! میگیم آیت الله قاضی آیت الله بهجت. در صورتی که بعضی از شهدا هم عارف هستند چطوری؟ همان طور که حضرت داوود با جنگ عارف شد. حضرت داوود جالوت رو کشت بهش چی دادند؟ ملک و حکمت و علم. 
 فَهَزَمُوهُم بِإِذْنِ اللَّهِ وَقَتَلَ دَاوُودُ جَالُوتَ وَآتَاهُ اللَّهُ الْمُلْکَ وَالْحِکْمَةَ وَعَلَّمَهُ مِمَّا یَشَاءُ....   پس آنان را به اذن خدا شکست دادند، و داوود، جالوت را کشت، و خداوند به او پادشاهی و حکمت ارزانی داشت،
***مسابقه به صورت غیر حضوری میباشد***
ویژه نوجوانان 12 تا 18 سال
جوایز: 100 میلیون ریال برای سه نفر و 72 کارت هدیه 2 میلیون ریالی
مهلت شرکت: 18 اردیبهشت 1398
تاریخ قرعه کشی: تیرماه 1398
برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
ادامه مطلب
بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای استاد فاطمی نیا
باعرض سلام و آرزوی عافیت وسلامتی 
آیا میتوانم با توجه به حدیث عنوان بصری 
به استناد به جمله مولایمان حضرت اباعبدالله امام جعفر صادق علیه الاف السلام که فرمودند علم نوری است که خداوند بر هرکه بخواهد اعطا می‌فرماید
این نظرتان را که فرمودید
 یک عارف باید در ابتدا آیت الله و مجتهد باشد و بعد از آن عارف گردد؟را رد کنم و بگویم تقوی کافی است و عمل به یقینیات کافی

معرفی کتاب روح مجرد
«روح مجرد» روایتی از زندگی یکی از اولیای بر حق خدا به نام «سیدهاشم حدّاد» است.
«سید محمد حسین حسینی طهرانی» در این کتاب به بیان برخی اسرار بین خود و استادش سیدهاشم حدّاد؛ و همچنین توصیف حالات و نظریات این عارف بزرگ قرن چهاردهم پرداخته است.
«سیدهاشم حدّاد» از راه نعل‌‌بندی تامین معاش می کرد و با این حال تمام سختی‌های زندگی با این عقیده که هرچه هست از معشوق و محبوب الهی می‌آید، برایش آسان بود.
از این عارف بزرگ جز چند نام

عید غدیر برای هر کی نشون دهنده ی یه چیزه اونم امامت و ولایت علی (ع) عیدی که همه
شیعیان بخاطر امامت امام علی (ع) جشن میگیرن !
اما برای من این عید بجز این مورد تداعی کننده روزهایی است که مادر در کنار پدر بود چرا که
در این روز خاص و عید شیعیان سالگرد ازدواج مادر و پدرمم بود.
من  غدیر رو از همون بچگی بیشتر از هر عید دیگه ی  دوست داشتم یک علتش همین مناسبت مبارک بود.  
"همزمانی عید غدیر با سالگرد ازدواج مادرم و پدرم"
یادمه اون زمان ها مادرم روز عید غدی
من اما می‌دانم که روزی، نه چندان دیر، لابلای بیهودگیِ روزها و بی‌فایدگیِ شب‌هایم، مجبور خواهم شد همان کلماتی را برایت بنویسم که "احمد عارف" برای "لیلا"ی دوست‌داشتنی‌اش نوشت: پس می‌خواهی ازدواج کنی؟ حتما عاشقش شده‌ای. امیدوارم خوش‌بخت بشوی." تف....
اکبر گلپایگانی
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

درسی که امشب گرفتم و تجربه ای شد برای فردا ...
( با شماهم قسمت میکنم )
.
داستان عارف و درویش
عارف و درویشی با هم دوست بودند. عارف بسیار ثروتمند بود اما درویش از مال دنیا فقط یک کشکو
بسم‌الله الرحمن الرحیم
جناب آقای استاد فاطمی نیا
باعرض سلام و آرزوی عافیت وسلامتی 
آیا میتوانم با توجه به حدیث عنوان بصری 
به استناد به جمله مولایمان حضرت اباعبدالله امام جعفر صادق علیه الاف السلام که فرمودند علم نوری است که خداوند بر هرکه بخواهد اعطا می‌فرماید
این نظرتان را که فرمودید
 یک عارف باید در ابتدا آیت الله و مجتهد باشد و بعد از آن عارف گردد؟را رد کنم و بگویم تقوی کافی است و عمل به یقینیات کافی
بیش از ده سال است که از رحلت عارف بزرگوار حضرت آیت الله سعادت پرور می گذرد. این مستند، به بررسی شیوه ی علمی و عملی ایشان در سیر و سلوک و تربیت سالکین می پردازد. راویان احوالات این عارف جلیل، شاگردان و نزدیکان مورد اعتماد ایشانند. مرحوم شیخ علی سعادت پرور (پهلوانی) از شاگردان سلوکی علامه سید محمد حسین طباطبایی بود.
این مستند با کمترین امکانات و توسط عده ای از طلاب به صورت جهادی ساخته شده است، در روزگاری که مدعیان دروغین سعی در لکه دار کردن عرفا
بیش از پانزده سال است که از رحلت عارف
بزرگوار حضرت آیت الله سعادت پرور می گذرد. این مستند، به بررسی شیوه‌ی
علمی و عملی ایشان در سیر و سلوک و تربیت سالکین می پردازد. راویان احوالات
این عارف جلیل، شاگردان و نزدیکان مورد اعتماد ایشانند. مرحوم شیخ علی
سعادت پرور (پهلوانی) از شاگردان سلوکی علامه سید محمد حسین طباطبایی بود.
این مستند با کمترین
امکانات و توسط عده ای از طلاب به صورت جهادی ساخته شده است، در روزگاری که
مدعیان دروغین سعی در لکه دار
دانلود آهنگ مگه داریم مگه میشه مگه هست از عارف شاکری 
دانلود اهنگ شاد مگه داریم مگه میشه مگه هست حتی زیبایی رو تو دادی شکست با صدای عارف شاکری
Download New Mp3 Music Mage Darim Mage Mishe Mage Hast – Aref Shakeri

متن اهنگ مگه داریم مگه میشه مگه هست عارف شاکری
مگه میشه مگه داریم مگه هست حتی زیباییو تو دادی شکست
اول و آخر جذابیتی چرا تکراری نمیشی لعنتی
همه آدما میشن جذب تو چون به خدا اشتباه کرده نیوتون
ولی من جونمو میذارم برات به تموم آدما بگو که کات
به همه دور و بریات ب
شعر گفتن یا نگفتن مسأله این است؟
و این که شرط شعر خوب گفتن چیست؟
و این که چقدر باید گفت و چگونه؟
گفتن ها چند نوعند و نگفتن ها چند نوع؟
از آنها که لطیف میگویند و راستی شاعرند زیاد گفتم. آنها به نظر شما در مجموع چه خاصیتی داشتند؟
کمی هم از آنهایی بگویم که لطافت احساس نه به آرامش و تغزل بلکه به جنبش و شور  وامیداردشان: 
رستم از این نفس و هوا زنده بلا مرده بلا
زنده و مرده وطنم نیست به جز فضل خدا
رستم از این بیت و غزل ای شه و سلطان ازل
مفتعلن مفتعلن مفت
۲۲ اسفند ماه مصادف با ۴۱ سالگرد جاودانگی سپهبد نادر جهانبانی به دست حاکم شرع صادق خلخالی در بیدادگاه اسلامی.
با گذشت ۴۱ سال نه تنها نام و یادش به فراموشی سپرده نشد بلکه هر روز به محبوبیت و خوش نامی او در میان نسلی که هرگز شورش مذهبی را ندید افزوده می شود بطوریکه جوانان امروز ایران بیش از گذشته قدردان بزرگ مردان و قهرمانان واقعی این سرزمین مقدس و کهن هستند.
سپهبد نادر جهانبانی پدر تیم آکروجت تاج طلایی بود که از وی به عنوان محبوب ترین و مجرب تر
چیزی ندارم بذارم...
(البته هانیه زحمتشو کشید...گوماووو هانی)
.
.
ولی میتونم بگم این شش سالی که اهاشون بودم از بهتریییییییییییییییین
سالهاااااااااااااااااااااااااای
 زندگییییییییییییییییییییییییییییییییییم بووووووووووووووود...
.
.
عاشقشونم و فداشون میشم...
و همینطور عاشق آرمیای باحالیم که همیشه پیش همدیگه ان...
به خصوص خواهریای گلمممممممممممم
.
. فدا همه اتون..
^(*)^
سردار حق بین در چهارمین سالگرد شهید تاسوعا،شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا؛ریخته شدن خون شهیدان،انقلاب را بیمه کرده استچهارشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴
فرهنگی-اجتماعیاین انقلاب با سختی‌های فراوان به‌دست‌آمده که همواره بر نقشه‌های دشمن علیه انقلاب فائق شده است.محمدعلی حق‌بین در چهارمین سالگرد شهید تاسوعا،شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا در گلزار شهدای رشت اظهار کرد:از صدر اسلام تاکنون خون‌های زیادی برای حفظ و حراست اسلام بر زمین جاری‌شد
یاناصرنا
روزهای چهارمین سالگرد عروجت داره سپری میشهحدود سه سالی هست که با اسمت و عکس و مرامت ما توی گروه جهادیمون عجین شدیمو هنوز متاسفانه نتونستیم ابعاد بیشتری از سبک و مرام و مسلک تو رو بشناسیمسعی کردیم به اندازه خودمون راهت رو ادامه بدیم و اسمت رو زنده کنیماما ما آدم کوچیک‌ها وسعمون همینقدره خودت کمکمون کن که بتونیم بیشتر ...خیلی دوست داشتم که کتابی ازت منتشر بشه اما انگار فعلا قسمت نمیشه و همه درب‌ها بسته است ...چه جمله آرام بخشی زیر تم
کنسرت استاد شهرام ناظری! 
هنوز تو اوجم! 
خدایا این آدم چققققققدر هنرمنده 
ماشاءالله 

عطار :) عطططار ^____^ 
الان قلبی قلبی ام
الان احساس می کنم خودم وسط قعسه سینه ام وایستاوم و دارم می رقصم .
آخه دو آهنگ آخری که اجرا کرد نوستالژی کودکی های من بود 
فکر کن! اشک تو چشمم جمع شد! که من تو سالن نشسته بودم و از خشکی چشم داشتم بیچاره میشدم! :) 
بچه بودیم و رادیو روشن بود و صدای تو می اومد 
خدا حفظتون کنه 
یه سره می گفتم ماشاءالله 
ماشاءالله ♡♡
به به 
چه شب
همایش ششمین سالگرد تاسیس کلاس کانگ فو توآ ۲۱ ماهان با حضور پرشور مردم شریف شهر ماهان و کرمان، جمعی از مسئولین شهر ماهان و همچنین حضور ارزشمند جهانبان علی نبی‌زاده و هیئت همراه ایشان در محل سالن ورزشی کمیته امداد امام خمینی(ره) ماهان در روز جمعه مورخ 3 اسفندماه برگزار گردید.
* گزارش مصور این همایش در روزهای آتی منتشر خواهد شد *
ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
۱. Bonding time [سالگرد تاریخی] [مرسی که تو همه بالا پایینای زندگی پیشمی ♥]
۲. فیلم سه بیگانه رو دیدیم [خنده دار و خوب بود .. یکم اب بندی بود ولی تیکه هایی ک ب وضع کشور مینداخ خیلی خوب بود]
۳. امروز خدا یه لطف بزرگ به ما کرد و زبونم از شکرش قاصره .. مرسی که هوای همه بنده هاتو داری خدای مهربونم ♥
برابری عرق جهادگران با خون رزمندگان 
مصاحبهچند سال پیش بود که نزدیکی های سالگرد شهادت شهید محمد تقی رضوی توفیق پیدا کردم به ملاقات مادرش بروم زنی که از تبار سادات حسینی بود و نسب همسر و فرزندانش نیز به سلسله سادات رضوی می رسد.
چند سال پیش بود که نزدیکی های سالگرد شهادت شهید محمد تقی رضوی توفیق پیدا کردم به ملاقات مادرش بروم زنی که از تبار سادات حسینی بود و نسب همسر و فرزندانش نیز به سلسله سادات رضوی می رسد.

ادامه مطلب
دیشب فهمیدم ششم سالگرد عروسیمون بوده ،بهش گفتم دیروز ک بچه ها خونمون بودن میشد سالگرد عروسیمون رو  برگزار کنیم و جشنی باشه ،گفتش ول کن بابا حوصله داری 
جواب دادم آره اون عروسی رو آدم یادش نیاد بهتره، گفت همه مشکل دارن تو زندگیشون گفتم اینطوری ؟ مثل من؟ 
گفتش تا حالا بی انصافی کردم باهات؟ ماجرای عیادت از مادر سکته ایش رو یادآور شدم بهش،ماجرای جشن زایمان نگرفتن و اینکه سر سوالی ک آبجی بزرگه‌ش ازم پرسیده بود و جواب دو جمله ای چ دعوایی باهام ک
از فتوت نامه عطار خواندم:

چو سختی پیشت آید کن صبوری 
در آن حالت مکن از صبر دوری

بنعمت در، همی کن شکر یزدان
چو محنت در رسد صبر است درمان

پ ن: صبر، چاره این روزها...

+ بشنویم از محمدرضا شجریان[به مناسبت بزرگداشت عطار]

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل
مناجات شعبانیه
مناجاتی که در ماه شعبان هست و من در نظر ندارم که در هیچ یک از ادعیه گفته شده باشد که ادعیه مال همه ائمه است؛ این دعای شعبان، مناجات شعبان، مناجات همه ائمه است و در این، مسائل بسیار هست؛ معارف بسیار هست و ادب این که انسان چه جور باید با خدای تبارک وتعالی مناجات کند. ما غافلیم از این معانی که وضع چی است. مسئله این است که در مقابل خدا ایستادند آنها. آنها می دانند که در مقابل چه عظمتی ایستادند. آنها معرفت دارند به خدای تبارک و تعالی و
بعد دو سال دیدمش جواب سلامم رو هم نداد بی ادب :|
آهنگ خونده میگه واسه تفریح خوندم، میخواد عصر جدید شرکت کنه.
امروز سالگرد فوت عزیزترین کسمه، چه زود گذشت.
فیلم رقص چاقوم تو ده دوازده سالگیم رو فرستاده برام، میگم دمم گرم چه اعتماد به نفسی داشتم
کاش روزا بگذره زودتر یکشنبه برسه.
روز جمعه خونه پدرم بودم بخاطر این که مادرم حالش خوب نبود.
تقریبا ساعت دو عشقم زنگ زد گفت میام دنبالت میدیم خونه خودمون منم خیلی بی طاقت بودم و در حالی که دوس نداشتم دارم رو تنها بزارم.
ولی توی دلم حسی بود که میگفتم سالگرد ازداجم دوس دارم پیش عشقم باشم.
گفتم باشه بهادین جون بیا دنبالم.اومد توی ماشین گفتم خیلی بی حوصله هستم سال گرد ازدواج خوبی نداشتیم.
بهادینم گفت غصه نخور ظرف هارو شستم واست خونه رو همش مرتب کردم. 
منم که توی دلم میگفتم اینم خو
کاملترین مکمل غذایی برای درمان ۷۰ نوع بیماریسوپرفود nbs  پودری فرا ارگانیک ،کاملترین و سالمترین غذای بدنپودر سوپرفود ان بی اس ، اختراع دانشمند ایرانی دکتر عارف خلخالی ، کاملا ایمن  به شرط آزمایشگاه با مجوز رسمی غذا و دارو ترکیه
۰۹۹۲۱۸۰۳۷۹۷ ۰۹۳۶۶۵۹۷۲۰۴ سفارش و مشاوره تلفنی از 9 صبح تا 9 شب یکسره
موضوه خاطره :شکر خدا
علامه سید عارف، حقوق اندکی دریافت می کرد و همیشه زیاد مهمان داشت. یک روز در جلسه درس نشسته بودیم، یک نفر آمد و گفت که خیلی تنگدست است. ایشان دست در جیب کرد و 50 روپیه- که آن موقع پول زیادی بود- به او داد. ما که ندیدیم ولی آن شخص که 50 روپیه را دید، خیلی خوشحال شد و شروع کرد به تعریف و تمجید از ایشان. ایشان خیلی عصبانی شد و گفت: «50 روپیه به تو دادم، اینقدر تمجید می کنی؟! خداوند متعال اینقدر به انسان ها کرامت و لطف کرده؛ شکر نمی کنی؟!
انتشار پنجمین ویژه برنامه نگار، به مناسبت سالگرد شهادت شهید باکری در KHAMENEI.IR / در این برنامه، صوت مکالمه بیسیم شهید باکری دقایقی قبل از شهادت برای اولین بار پس از ۳۵ سال منتشر شد/ هم اکنون از شبکه ۳ سیما و صفحه اینستاگرام khamenei_ir
به نام نامی سر، بسمه‌ تعالی سر
بلندمرتبه پیکر، بلندبالا سر
این روزها فضای مجازی و غیر مجازی پر شده است از یک نام  بی سر سربلند،نامی که یک سال پیش حجتی شد برای همه #حجت_خدا_روی_زمین
‌این روزها سالگرد اسارت و شهادت شهید بی سر #محسن_حججی است، شهیدی از نثل ما که به تعبیر من خنده ای مستانه بر همه ما زد و رفت، هرگاه تصویری و نوشته ای از شهید حججی عزیز می بینم سوای تمامی صفات و واژه ای که از ذهنم میگذرد، واژه عزت برآیم تداعی میشود که هر کس به دنبال عزت
معاش مشترک , شیرینی ها و تلخی های مختص خودش را دارااست . علاقه و درک متقابل , معاش را برای زوجین خوشگل می کند و منجر می شود که آنان از بودن در کنار نیز لذت ببرند و چه عالی است که در‌این فی مابین هر یک از آن ها عملکرد کنند لحظات یاد انگیزی را برای طرف مقابل بیافرینند . هدیه سالگرد ازدواج را می توان یکی از شایسته ترین زمان ها تلقی کرد .
آیا قصد دارید برای اولی سالگرد تزویج , یک چیز دوست‌داشتنی برای همسر خویش به دست آورید ؟ زیرا این یک سنت است , در این
شماره دهم-بهار و تابستان 1393
بررسی معرفت در حدیقه الحقیقه سنائی PDF
دعوت به وحدت و نوع دوستی در ادبیات عرفانی PDF
خداشناسی عطار و لوازم اخلاقی و شعائری آن PDF

شماره یازدهم، پاییز و زمستان 1393 PDF
بررسی منطق دوگانه علی ملاصدرا و سه گانه فردی ابن عربی در تبیین وحدت وجود PDF
مجنون لیلی به روایت عطار PDF سید مرتضی میرهاشمی
شیوه های سلوک در عرفان شیعی PDF

پژوهشنامه عرفان، شماره دوازدهم، بهار و تابستان 1394
خیال از دیدگاه ابن عربی و مولوی PDF
پژوهشی در حقیقت
بعضی از وبلاگا رو که میخونم، از بس غنی و پر مغزن،پیش خودم میگم یعنی اینهمه آدمِ بافهم و کمالات اطرافمون هست و خبر نداریم؟ جوری که بنظر میاد همچین فکر و نظری فقط از یه فیلسوف عارف خوش ذوق بربیاد.اینجور مطالب حتی اگه هیچ وجه شادکننده ای هم نداشته باشه، به شدت برام فرحزاست. خدا خیرتون بده که مینویسید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها